Jsme prémiová nákupní galerie a hlavním posláním našeho týmu je přinášet radost zákazníkům. Zajímá vás jaké jsou výhody nákupu u nás? Těch je mnoho, ale začněme od začátku.
 
Předvýběr zboží
Určitě znáte ten pocit, když narazíte na nějakou novinku, kterou jste u nás ještě neviděli. Kliknete a otevřete si zahraniční e-shop. Vidíte mnoho skvělých produktů, ale když už si chcete zboží objednat, vždy se objeví nějaký problém. Produkt nelze doručit na vaší adresu, poštovné je dražší než hodnota objednávky a nebo má prodejce příšerné recenze. Nakonec zde strávíte několik minut, až Vás to rozčílí a raději odejdete s prázdnou. Je vám tato situace povědomá? Tohle se vám naštěstí u nás nestane, my tu tězkou práci uděláme za Vás! Naše produkty prochází předvýběrem a na Tlapka.cz se nachází pouze zboží ověřené tisíci zákazníky.
 
Velkoobchodní ceny
Pokud jste již projížděli naší nabídkou, nejspíše jste si toho všimli. Zboží nabízíme za nízkou cenu a to hlavně díky tomu, že spolupracujeme přímo s dodavateli. Nabízené zboží je vždy certifikované pro evropský trh. Naši dodavatelé se nachází po celé Evropě (Španělsko, Polsko, Francie, Itálie atd.) a v Asii (Čína, Indonésie).
 
Doprava zdarma
Díky tomu, že k vám cestují zásilky z celého světa, doručení zboží může trvat déle, než jste zvyklí. Balíčky z Evropy chodí obvykle do 14 dnů a balíčky z Asie do 30 dnů od expedice. Díky tomuto inovativnímu logistickému modelu můžeme nabídnout nízké velkoobchodní ceny a dokonce i doručení Českou poštou zdarma.
 
Zákaznická podpora
Nákupy u nás jsou vždy v českém jazyce. Začíná to objednáním na e-shopu. Popisky produktů nebo materiálu jsou v češtině a tabulky velikostí jsou v centimentrech. Pokud potřebujete s výběrem zboží pomoci, stačí kontaktovat naši česky mluvící zákaznickou podporu. Je pro Vás k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 17:00 na telefonní lince +420 277 277 883. Ke každé objednávce navíc dostanete sledovací číslo zásilky po pohodlné sledování jejího pohybu.
 
Česká platební brána
Víme, že zadávat číslo své platební karty na zahraniční e-shop není příjemné. Právě proto nabízíme platbu přes českou platební bránu Comgate. Odcizení citlivých informací se už bát nemusíte!
 
Jednoduchá výměna
I přesto, že zboží je k vám odesláno ze zahraničního skladu, při výměně či vrácení zasíláte zboží na adresu v Praze. Výměna je tedy mnohem pohodlnější než u zahraničních e-shopů, kde byste museli zboží zasílat do zahraničí a platit vysoké částky za poštovné.
 
Bezstarostné vrácení zboží
Někdy se stane, že objednané oblečení je vám malé, velké nebo prostě jen nesedne. Pokud se to stane, není čeho se obávat. Všichni naši zákazníci jsou chráněni Zákonem o ochraně spotřebitele. Od smlouvy lze odstoupit bez udání důvodů ve lhůtě do 14 dnů. Tato lhůta samozřejmě začíná běžet až po doručení zboží.
 
Vážíme si Vaší přízně a věříme, že se stanete našimi pravidelnými zákazníky.
Váš Tlapka.cz :)